باغ های Callaway ، کوه پاین ، جورجیا

باغ های Callaway ، واقع در کوه پاین ، جورجیا ، حدود یک ساعت جنوب آتلانتا ، مقصدی عالی برای دوستداران طبیعت در هر سنی است. خواه از راحتی اتومبیل خود از طبیعت لذت ببرید و خواه بخواهید با پیاده روی یا دوچرخه سواری از نزدیک نزدیک شوید ، Callaway Gardens مکان مناسبی است. در دروازه های ورودی نقشه ای از Callaway Gardens به شما داده می شود که در آن جاذبه ها ، ناهار خوری ، تفریح ​​، مسیرهای پیاده روی و مکان های اقامتی ذکر شده است. این یک مورد ضروری برای بازدیدکنندگان اولین بار است.

چندین مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری وجود دارد که به شما این فرصت را می دهد تا انواع مختلفی از گیاهان گلدار را مشاهده کنید. اگر در اتومبیل خود احساس گل میخک هندی راحتی بیشتری می کنید ، حتی رانندگی از طریق باغ های Callaway ارزش سفر را دارد. در حالی که بعضی از مکان ها کمی پیاده روی نیاز دارند ، اما بیشتر از موارد ، باغ Callaway Gardens بسیار مناسب صندلی چرخدار است. مردم را دیدم که از صندلی های چرخدار و صندلی های برقی لذت می برند. این همچنین یک مقصد شگفت انگیز برای گروه ها است.

ما در اواخر ماه مارس بازدید کردیم اما در طول سال Callaway Gardens انواع گلها را برای قدردانی ارائه می دهد. چند نمونه عبارتند از: آزالیاس و داگودز در آوریل. رودودندرون در ماه مه ؛ زغال اخته در ماه ژوئن ؛ و آفتابگردان در ماه جولای. مطمئن باشید که هکتار و هکتار گل وجود خواهد داشت.

یک مکان خوب برای شروع بازدید از Callaway Gardens مرکز کشف Callaway است که در آن می توانید به سمت انواع مختلف امکانات تفریحی هدایت شوید. پشت مرکز Discovery یک تراموا رایگان قرار دارد که شما را به Calleway Brothers Azalea Bowl و Day Day Butterfly Center می رساند. تراموا حداقل هر 30 دقیقه کار می کند و ممکن است در هر دو مقصد به بیش از آن نیاز داشته باشید. ما از تراموا بدون مشکل استفاده کردیم. همچنین یک تراموا وجود دارد که یک تور دو ساعته و نیم هدایت را ارائه می دهد.

مرکز پروانه های روز یک ساختمان کاملاً کنترل شده از نظر آب و هوا است که گیاهان زیادی را می شناسد که مورد علاقه پروانه ها هستند. و البته با چنین محیط کاملی پروانه ها رشد می کنند. هنگام عبور از مرکز ، شما با طیف گسترده ای از پروانه ها احاطه خواهید شد. یک دقیقه بی حرکت بایستید و ممکن است روی شانه خود بنشینید. اکنون این یک تجربه شسته و رفته است. علاوه بر تماشای آنها ، مکانی عالی برای عکاسی از پروانه ها است.